Кавоварка вартість і критерії вибору

Ви не можете жити без ароматної кави і полюбляєте пити цей божественний напій не лише зранку, а й протягом дня? Витрачаєте багато часу для заварювання у турці на повільному вогні? Досить мучитися, краще подумайте про покупку кавоварки. Нехай вас не зупиняє те, що ви не маєте уявлення про кавоварки, адже зараз все дізнаєтесь!

Перше, на що треба звернути увагу - продуктивність. Тут є три критерії: потужність нагрівальних елементів, об'єм ємності для води та кави. Якщо ви купуєте кавоварку для домашнього використання, а не професійну, то за високими показниками гнатись не варто. Рівень потужності ніяк не вплине на смак напою. 

Є різні способи заварюваня. Найчастіше виробники пропонують машини із двома типами: еспресо та крапельний. 

У крапельних кавоварках окріп зберігається у спеціальній ємності, звідки повільно перетікає у фільтр, тоді через каву. Це не дуже хороший спосіб, але є одна перевага - вам не потрібно постійно спостерігати за процесом кавоваріння. 

Еспресо кавоварка виробляє напій завдяки двом струменям пару, що подається під тиском. Тут варто врахувати таке: чим вищий тиск, тим більш міцну та ароматну каву ви зробите. На жаль, від того також збільшиться ціна кавоварки. 

Мало хто про це знає, але воду у кавоварках можна нагрівати різними способами. Зазвичай це проточна або накопичувальна система. 

Накопичувальна система подається з бака, схожого на маленький бойлер, але вода, що лишилась, нікуди не зливається, а залишається там. Така кавоварка вартість якої досить невелика, може трохи погіршити якість отриманого напою. 

Проточна система набагато сучасніша. В ній нагрівається лише та частина води, яка необхідна для приготування. Залишок виводиться у піддон. Ця система дозволяє завжди отримувати дійсно свіжу та ароматну каву.

Жорна можуть виготовлятися із сталі або кераміки. Останні працюють досить тихо і зберігають всі природні властивості кави, але вони крихкі та потребують особливого догляду. Сталь - надійна, довговічна, підійде для тих, хто готовий терпіти шумну роботу апарату. 

В деяких кавоварках є додаткові функції, зокрема, регулювання міцності, система автоматичного очищення, одночасне приготування декількох порцій, можливість заправляти меленою кавою або зернами. Пам'ятайте, що все це впливає на ціну, але справжні любителі кави готові на все. 

Замовити кавоварку нову або вживану можна в нашому інтернет-магазині. Для цього перейдіть у каталог, уважно ознайомтесь зі всіма моделями та замовляйте! Також ми пропонуємо чай на вагу, мелену та зернову каву, інші товари. Запрошуємо вас до співпраці. 

Замовляйте прямо зараз!