Як правильно заварювати чай на вагу та розсипний

У світі існує безліч способів приготування чаю. Але можна виділити основні. Класифікація залежатиме від виду чаю, яким ви бажаєте посмакувати: чорний, зелений чи каркаде.

Для класичного чорного чаю (це може бути грузинський, краснодарський, цейлонський, індійський) варто використовувати м'яку та очищену воду. В будь-якому магазині техніки ви можете купити фільтри або в супермаркетах продається вже очищена вода. Загалом підходяща вода - це не проблема, до того ж  її вживання добре очищує організм. Воду потрібно кип'ятити в емальованому чайнику. Як тільки з'являться перші ознаки кипіння, можна заливати. Для заварювання чаю підійде фарфоровий, фаянсовий, керамічний посуд. Перед тим його треба розігріти (ополоснути окропом). У багатьох сім'ях заварюють чай в спеціальному чайнику, а потім, наливаючи в чашки, розбавляють заварку. Але фахівці рекомендують заварювати чай відразу у великому чайнику і з нього ж наливати в чашки. Цукор - за бажанням.

Для зеленого чаю варто використовувати джерельну воду (теж продається в магазинах), бо в ній невеликий вміст мінеральних солей. Чайний посуд ополоснути окропом. Кожен самостійно визначає оптимальну кількість заварки, в середньому - це чайна ложка  на 150 - 200 мл води. Вода нагрівається до 80-85 °С. Першого разу чай настоюють до двох хвилин і тоді заливають в чахай (спеціальний посуд для заварювання), звідки розливають по порціях. Це допоможе досягнути однакового рівня настоювання у всіх чашках. Обов'язково розлити весь напій, адже постоявши він може стати гірким. При наступних заварках час заварювання поступово збільшується на 15 - 20 секунд. 

Спосіб заварювання каркаде кардинально відрізняється. Від восьми до десяти столових ложок чаю на один літр води кип'ятять від трьох до п'яти хвилин. Вода має поступово ставати червоною. Рекомендовано обов'язково додавати цукор. Листя каркаде під час варіння не втрачає свого смаку та аромату, також це джерело вітаміну С, що захистить ваш організм від інфекційних захворювань. Холодний варіант напою готується так само, але подавати краще з льодом. 

Для вдалого чаювання важливо підібрати по-справжньому якісний чай. Замовити чай на вагу відмінної якості і за доступними цінами можна в інтернет-магазині "ЧафейКо". Ми пропонуємо не тільки широкий асортимент чаю (greenfield), але й каву від відомих брендів espresso italiano та gimoka gran bar. Скоріше заходьте в каталог, адже там ви точно знайдете щось до смаку. Доставка здійснюється по всій території України. Тільки в нас такий великий вибір та такі низькі ціни, чи не так? Краще впевніться самі. 

Щоб замовити товар, зателефонуйте нашому консультанту або оформіть замовлення самостійно через корзину!