Кава зернова ціна не має значення, якщо не вміти смачно заварювати

Усім відомо, що зернова кава набагато краща за будь-яку іншу, адже вона надзвичайно смачна і завжди свіжа. Справжні поціновувачі кави запевняють, що саме така є дійсно "живою". Якщо не вміти правильно заварити, то напій ніколи не порадує вас смаком. Але насправді це не важко і досвідченим баристом бути не обов'язково. Розберемося детальніше у цьому питанні.

Для початку вам знадобиться:

1) зернова кава;

2) вода;

3) цукор;

4) кавомолка, щоб подрібнити зерна;

5) турка.

Кава буває слабкого, середнього і темного обсмаження. Також сирі зерна можна самостійно обсмажити на звичайній сковорідці. Але тут є свої нюанси. Для середнього обсмаження - не більше п'яти хвилин, для темного - від п'яти до дванадцяти хвилин. Далі потрібно ретельно перемолоти сировину в кавомолці. Тут також можна отримати каву різних видів: середнього, дрібного, крупного помолу. 

Традиційна зернова кава найчастіше готується по-турецьки. Вам знадобляться зерна темного обсмаження. З них досить легко можна отримати саме дрібний помол, адже вони більш крихкі. 

Для приготування ідеального напою існують певні пропорції: сто мілілітрів води, дві ложки сильно обсмаженої зернової кави і одна ложка цукру (можна без). Обережно засипайте каву та цукор у турку і заливайте гарячою водою.  Турка ставиться на слабкий вогонь. Після підняття піни зніміть напій з вогню. Ця піна повинна трохи осісти і після цього відправляйте каву знову на вогонь. Наступного разу, коли піна підніметься, зачекайте, доки гуща осяде на дно турки. Ваша запашна кава готова!

Якщо ви не полюбляєте таке обсмаження або дрібний помол, можете скористатися трохи іншим способом. З кави середнього і темного обсмаження можна зробити середній і крупний помол. Процес приготування такого напою не складний. Близько однієї-двох ложок кави на сто мілілітрів води. Вона обов'язково має бути киплячою. Настоювати до двадцяти хвилин. 

Це найпростіші способи приготування кави, і вони чудово підійдуть для початківців. Але навіть запеклі кавомани повинні пам'ятати, що при покупці такого напою, як  кава зернова ціна не має значення, якщо її неправильно заварити. 

Не кожному під силу щоранку раніше вставати, щоб приготувати улюблений напій. Тому можна просто замовити кавоварку, яка завжди буде в пригоді. Досить широкий асортимент машин для приготування кави є в інтернет-магазині "Чафейко". Тут також можна замовити високоякісну каву від таких брендів, як espresso italiano,  gimoka gran bar,  lavazza,  jardin та багато інших. Доставка по Україні. 

Чекаємо дзвінків!